O nás

Naše ordinace provozuje svoji činnost od roku 1991 a od této doby zajišťuje komplexní zubní péči pro dospělé i děti. Naší snahou je stát se „rodinnými zubaři“. Z velké části se nám tento cíl daří a našimi klienty jsou celé rodiny.
Provádíme ošetření na přímé platby i tzv. „na pojišťovnu“, kdy se snažíme dosáhnout přijatelné funkčnosti a trvanlivosti ošetření v rámci pojišťovnou hrazených postupů a materiálů, velmi často i za cenu našich finančních ztrát. Prioritou je kvalitní ošetření.
Spolupracujeme aktivně s mnoha specialisty z jiných oborů – ortodoncie, chirurgie, parodontologie, implantologie. Týmová spolupráce je velice důležitá pro vytvoření harmonického a zdravého chrupu.
Pod vedením MUDr. Alice Gelnarové ordinuje v ambulanci jedna lékařka a dvě zdravotní sestry.
Od června roku 2009 jsme se přestěhovali do Domu služeb, Deblín 320.

Lékař:
MUDr. Alice Gelnarová
vystudovala Lékařskou fakultu Masarykovy univverzity v Brně, obor stomatologie, kterou zakončila promocí v roce 1989. Od roku 1991 provozuje svoji soukromou praxi v Deblíně, kde působí s osvědčením Praktický zubní lékař.

Je pravidelným účastníkem specializačních kurzů a odborných přednášek, které podporuje sebevzděláváním.

Zdravotní sestra:
Marta Strmeňová
vzdělání:
zubní instrumentářka, Brno Merhautova
všeobecná sestra, SZŠ Brno- Jaselská 1976-1980
praxe:

  • Úrazová nemocnice Brno
  • SZZ Tišnov
  • Zubní ordinace Deblín

Lékař:
MDDr. Marta Adamová
vystudovala Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obor zubní lékařství, kterou zakončila promocí v roce 2009. Od července 2009 pracuje pod vedením MUDr. Gelnarové. Aktivně se stále vzdělává, je účastníkem odborných kurzů a přednášek. Je zařazena do základní odborné přípravy pro získání osvědčení Praktický zubní lékař.

Zdravotní sestra:
Šárka Žáková
vzdělání:
všeobecná sestra, SZŠ Brno, Jaselská 1998-2002

praxe:

  • IMP Brno Bohunice, kardiologie
  • DPL Velká Bíteš